Рейтинг

Рейтинг

СПОРТИСТ № 1

ВАНИНА ДЕЯНОВА ИЛИЕВА, X клас, спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

І място - Държавно първенство девойки младша /10м. 40 изстрела микс/ - гр. София;

  • ІІ място - Държавно първенство девойки младша /10м. 60 изстрела / - гр. София;
  • І място - Държавно първенство девойки младша /50м. 60изстрела легнал/ - гр. София;
  • І място - Държавно първенство девойки младша /50м. 3х20 изстрела от три положения/ - гр. София;
  • І място - Държавен турнир "купа ВАРНА" девойки /10м./ - гр. Варна
  • І място - Държавен турнир "купа ДРЪСТЪР-2018" девойки /10м./ - гр. Силистра
  • ІІ място - Държавен турнир "ЛЕВСКИ-2018" /10м./ девойки - гр. София

 

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 2

ЙОАННА ВЕСЕЛИНОВА ВЕЛИКОВА, ХI клас, самбо

Треньор – Неделчо Цвятков

Бронзов медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо за девойки до 18 години, Бронзов медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо за девойки до 20 години.

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 3

КАМЕЛИЯ КРАСИМИРОВА СЛАВОВА, VIII клас,

спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

Сребърен медал от Държавно първенството, възраст момичета – София, три златни медала и един сребърен от държавни турнири във Варна, София и Силистра

 

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 4

ГЕРГАНА ВАЛЕНТИНОВА ЗЛАТЕВА, ХI клас, самбо

Треньор – Неделчо Цвятков

Сребърен медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо за девойки до 20 години и бронзов медал от Държавен лично-отборен шампионат по борба, профил жени, възраст кадетки.

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 5

ЙОАННА МАРИНОВА МАРИНОВА, IХ клас, спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

Бронзов медал от Държавно първенство, възраст момичета - Пловдив, Един златен и два сребърни медала от държавни турнири в Пловдив, Варна и Силистра

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 6

МИРОСЛАВ ДРАГОМИРОВ МИРЧЕВ, IХ клас, спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

Златен медал от Държавно първенство, възраст момчета, София

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 7

АЛЕКСАНДЪР ЮЛИЯНОВ ТРАЯНОВ, ХI клас, плуване

Треньор – Христо Бончев

Два златни медала от държавен турнир „Златна Добруджа 2018“ - Добрич

 

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 8 – СЕНАЙ АЛГАН ХЮСЕИН, VI клас, самбо

Треньор – Цветан Цвятков

Златен медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо, възраст момчета, София.                     

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 9

ИВАЙЛО СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ, VI клас, самбо

Треньор – Стефан Стефанов

Бронзов медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо, възраст момчета, София.

 

Рейтинг

СПОРТИСТ № 10

РОСЕН СВЕТЛИНОВ СТЕФАНОВ, X клас, футбол

Треньор – Ивайло Желязков

Най-добър защитник в отбора на юноши младша възраст, състезаващ се във футболното първенство на зона Варна.

: