СПОРТИСТ № 1

ВАНИНА ДЕЯНОВА ИЛИЕВА, XI клас, спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

  • І място - Държавно първенство девойки младша /50м. 3х20 изстрела от три положения/ - гр. София;
  • ІІ място - Държавно първенство девойки младша /50м. 60изстрела легнал/ - гр. София;
  • ІІ място - Държавно първенство девойки младша /10м. 60 изстрела / - гр. Търговище
  • ІІІ  място - Държавно първенство девойки младша /10м. 40изстрела микс/ - гр. Търговище;
  •  четири златни, един сребърен и един бронзов медали от държавни турнири във Варна, София, Търговище и носител на купа ДРЪСТЪР -2019 в Силистра 

 

 

СПОРТИСТ № 2

ГЕРГАНА ВАЛЕНТИНОВА ЗЛАТЕВА, ХI клас, самбо

Треньор – Неделчо Цвятков

Сребърен медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо за девойки до 20 години, кат. 48 кг, и бронзов медал от Държавен лично-отборен шампионат по самбо за девойки до 18 години, кат. 48 кг, златен медал от Държавно първенство по джу-джицу, кат. 48 кг, и сребърен медал от международен турнир „Дунавска купа“.

СПОРТИСТ № 3

КАМЕЛИЯ КРАСИМИРОВА СЛАВОВА, IX клас,

спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

 Сребърен медал от Държавно първенството за стрелба с пневматична пушка в дисциплината 40 изстрела, възраст момичета, бронзов медал от Държавното първенство за стрелба с малокалибрена пушка в дисциплината 30 изстрела легнал, четири златни медала от държавни турнири във Варна и Търговище

 


 
СПОРТИСТ № 4

СТОЯН РАДОСЛАВОВ СТОЯНОВ, Х клас, джудо

Треньор – Цветан Цвятков

Златен медал от международен турнир по джудо „Дунавска купа“, кат. 90 кг, юноши старша възраст,

два бронзови медала от турнири в София и Габрово,

златен медал в кат. +70 кг от Държавното първенство по джу-джицу

СПОРТИСТ № 6

СЕВДИМ СЕЛЯЙДИН ЕМУРЛА, ХII клас, спортна стрелба-пистолет

Треньор – Иван Касчийски

Сребърен медал и Първо място отборно на Държавно първенство, юноши младша възраст, в дисциплината 10 м 60 изстрела – Търговище 

 

СПОРТИСТ № 5

СТЕЛИЯН АНГЕЛОВ БОШНАКОВ, Х клас, спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

Златен медал от Държавно първенство по спортна стрелба с малокалибрена пушка, юноши младша възраст в дисциплината 60 изстрела легнал и Четвърто място в дисциплината 3х20 изстрела, Четвърти на Държавното първенство за стрелба с пневматична пушка в дисциплината 60 изстрела, бронзов медал от държавен турнир „Купа Варна“

 

СПОРТИСТ № 7

ДАРЕН ЦВЕТАНОВ КИРИЛОВ, VII клас, плуване

Треньор – Христо Бончев

Бронзов медал от Държавното първенство по плуване, възраст деца в дисциплината 200 м съчетано плуване – Благоевград,

10 златни, 4 сребърни и 2 бронзови медала от турнири в Румъния, Италия и България

 

 

СПОРТИСТ № 8

РОСЕН СВЕТЛИНОВ СТЕФАНОВ, XI клас, футбол

Треньор – Ивайло Желязков

Финалист за купата на Република Българияс елитна група, юноши старша възраст, II място.

 

СПОРТИСТ № 9

ЙОАННА ВЕСЕЛИНОВА ВЕЛИКОВА, ХII клас, джудо

Треньор – Стефан Стефанов

Сребърен медал от Международен турнир „Дунавска купа“ – Русе, кат. 48 кг, златен медал от Държавно първенство по джу-джицу, кат. 52 кг и V място на Държавния лично-отборен шампионат по самбо за девойки до 18 години, кат. 52 кг.

СПОРТИСТ № 10

МИРОСЛАВ ДРАГОМИРОВ МИРЧЕВ, Х клас, спортна стрелба-пушка

Треньор – Иванка Димитрова

Бронзов медал от Държавно първенство 50 м 60 изстрела легнал, възраст юноши младша, София

 



10-2019

: