0

    Тази година България отбеляза Световния ден за възпоменание на жертвите на пътнотранспортни произшествия на 19 ноември /всяка трета неделя от месец ноември/. ...

0

В началото на учебната 2010-2011 година, след обсъждане, училищното ръководство взема решение Денят на народните будители - 1 ноември, да се отбелязва тържествено от...

0

Тези дни телевизионна медия повторно излъчи интервюто с кантонера, който преди години намерил чанта с огромна сума пари на железопътната линия и я предал в...

0

„Колеги, Ползотворна и успешна нова учебна година! Ние, от училище „Аз съм българче“ в Бремен, Германия, искаме сърдечно да ви благодарим за оказаната помощ -...

10-те най-добри спортисти

cup

 

 

10-те най-добри

 

спортисти за 2010 г. 

 

 

1СПОРТИСТ №1
Илия Веселинов Василев

Вид спорт: плуване, национален състезател
Постижения за 2010г.: Златен медал 50 м гръб, ДП юноши
Сребърен медал, 100 м гръб
Трето място щафета 4 х 200м, свободен стил

3СПОРТИСТ №3
Десислав Иванов Господинов

Вид спорт: джудо
Постижения за 2010г.: Бронзов медал, младежи, категория 55 кг
Трето място отборно класиране

4СПОРТИСТ №4
Румяна Георгиева Георгиева

Вид спорт: джудо
Постижения за 2010г.: Сребърен медал, девойки старша възраст, категория 64 кг
Второ място отборно класиране
Пето място при жени

5СПОРТИСТ №5
Ивелина Георгиева Георгиева

Вид спорт: джудо
Постижения за 2010г.:Бронзов медал, девойки старша възраст, категория 63 кг
Второ място отборно класиране

6СПОРТИСТ №6
Емил Иванов Господинов

Вид спорт: джудо
Постижения за 2010г.: Бронзов медал, младежи категория 66 кг
Трето място отборно класиране

7СПОРТИСТ №7
Петър Илиев Димитров

Вид спорт: спортна стрелба
Постижения за 2010г.:Сребърен медал момчета, 10м - 40 изстрела
Второ място отборно класиране
Девето място ДП с малокалибрен пистолет 25м
Спортен пистолет 30+30

8СПОРТИСТ №8
Ерхан Джихан Мехмед

Вид спорт: футбол
Постижения за 2010г.: Трето място с "Доростол-2003", мъже в източна "Б" група
Трето място с юноши старша възраст "В" група

9СПОРТИСТ №9
Денис Динчеров Фарадинов

Вид спорт: лека атлетика
Постижения за 2010г.: Бронзов медал спортно ходене 10000 м
Осмо място 800 м юноши старша възраст

 С решение на Педагогическия съвет званията Спортист №2 и Спортист №10 са отнети от спортистите за неспазване ППЗНП и Правилника за дейността на училището.

 

 

 

: