0

    Тази година България отбеляза Световния ден за възпоменание на жертвите на пътнотранспортни произшествия на 19 ноември /всяка трета неделя от месец ноември/. ...

0

В началото на учебната 2010-2011 година, след обсъждане, училищното ръководство взема решение Денят на народните будители - 1 ноември, да се отбелязва тържествено от...

0

Тези дни телевизионна медия повторно излъчи интервюто с кантонера, който преди години намерил чанта с огромна сума пари на железопътната линия и я предал в...

0

„Колеги, Ползотворна и успешна нова учебна година! Ние, от училище „Аз съм българче“ в Бремен, Германия, искаме сърдечно да ви благодарим за оказаната помощ -...

10-те най-добри спортисти

cup

 

 

10-те най-добри

 

спортисти за 2012 г. 

 
 


СПОРТИСТ №1
кмс.Теа Ангелова Димитрова

Вид спорт: спортна стрелба-пушка

Постижения за 2012г.:

Златен медал 10 м. 40 изстрела , ДППН момичета;

Сребърен медал, отборно ДП момичета

Четвърто място 50 м. 30 изстрела легнал , ДПМК момичета

турнир „Дръстър” – 10 м, 40 изстрела – златен медал;

турнир „Царевец” – 10 м, 40 изстрела- златен медал.


СПОРТИСТ №2

Гергана Йорданова Йорданова

Вид спорт:джудо, 
Постижения за 2012г.:

Джудо:

   Държавно първенство за девойки категория 57 кг, сребърен медал;

   Държавно първенство за жени до 23 години, категория 57 кг, сребърен медал;

Самбо:

        ДЛШ-девойки, 20 г., кат. 56 кг – бронзов медал,

       ДЛШ-жени, кат. 56 кг – V място;

                        Свободна борба:

                           ДЛП-девойки – бронзов медал

 

 



СПОРТИСТ №3
Начо Начев

Вид спорт: джудо
Постижения за 2012г.

        • самбо: ДЛШ-16 г. – бронзов медал, ДЛШ-18 г. – бронзов медал,
        • Балканиада джу-джуцу, кат. 56 кг – бронзов медал,
        • ДП-джу-джуцу – златен медал,
        • Международен турнир „Дунавска купа” – Русе – златен медал, ДП на СУ – ІІ място


СПОРТИСТ №4
Антоний Венциславов Радев, VІІ клас, 

Вид спорт: свободна борба
Постижения за 2012г.:

          • Държавен личен отборен шампионат – Горна Оряховица – сребърен медал
          • Национален турнир – Варна – златен медал.


СПОРТИСТ №5

Кристиян Йорданов Димитров, ХІІ,

Вид спорт: футбол

Постижения за 2012г.:

          • състезател по футбол в Елитна юноши старша възраст
          • и представителен отбор мъже ФК „Силистра 2009” – „В” РФГ


СПОРТИСТ №6

Рустислав Петков Добрев, ІХ клас, джудо:

Вид спорт:  джудо:

Постижения за 2012г.:

          • ДП по джу-джуцо – златен медал,
          • Международен турнир „Дунавска купа” – сребърен медал,
          • ДП на СУ – ІІ място
          • Балкански шампион по джу-джуцу,

СПОРТИСТ №7

Кристиян Ангелов Димитров, ХІІ клас, 

Вид спорт:  джудо:

Постижения за 2012г.:

          • ДП-джу-джуцу – файтинг – бронзов медал,
          • Балканиада по джу-джуцу – файтинг – бронзов медал за младежи


СПОРТИСТ №8

Богомил Руменов Яковчев, VІІІ клас, 

Вид спорт: плуване:

Постижения за 2012г.:

          • шампион на Германия в 4 дисциплини за възрастта си,
          • най силни постижения в България за възрастта си – 100, 200 и 400 м съчетано плуване, 100 и 200 м гръб


СПОРТИСТ №9

Даниел Стефков Шербанов, ХІІ клас, 

Вид спорт:  футбол: 

Постижения за 2012г.:

          • състезател по футбол в Елитна юноши старша възраст – капитан,
          • и представителен отбор мъже ФК „Силистра 2009”,
          • за сезон 2011-2012 г. заема отборно ІV място в крайното класиране в зона „Варна”


СПОРТИСТ №10

Даниел Георгиев Петров, VIIІ клас, 

Вид спорт:  Спортна стрелба: 

Постижения за 2012г.:

          •  
: